You are currently viewing Życiowa decyzja związana z prawem jazdy a2

Życiowa decyzja związana z prawem jazdy a2

Drodzy czytelnicy. Przed rokiem zostałem zarażony pasją do motocykli. Doszło do tego w dość nieoczekiwany sposób. Mianowicie mój daleki kuzyn, z którym przez dłuższy czas nie utrzymywaliśmy kontaktu odwiedził mnie w ubiegłe lato. Jego wizyta łączyła się z obchodami 60 lecia małżeństwa naszych dziadków.

Korzystam z prawa jazdy A2 codziennie

prawo jazdy a2 krakówZ Damianem mamy kilka wspomnień z dzieciństwa, kiedy to bawiliśmy się wspólnie w piaskownicy na podwórku domu rodzinnego naszych rodziców. Później nasze drogi rozeszły się ponieważ tata Damiana, wujek Zygmunt dostał bardzo dobrze płatną posadę w Monachium i wraz z całą rodziną przenieśli się do Niemiec. Na szczęście ubiegłoroczna możliwość spotkania się i odświeżenia kontaktu zakończyła się pełnym sukcesem. W dodatku Damian zaraził mnie pasą do motocykli. Sam przyjechał bardzo eleganckim Chopperem. Motocykl wyglądał znakomicie. Damian dba o każdy szczegół, a podczas opowieści o parametrach technicznych jest niezwykle podekscytowany i dokładny. Prawo jazdy a2 kraków zrobił, od razu po uzyskaniu dowodu osobistego. Twierdzi, że miał szczęście do instruktora, który był profesjonalistą w swojej dziedzinie. Od tamtej pory, mój kuzyn podróżuje po całej Europie, a jak sam twierdzi jazda chopper’em daje mu wolność. Miałem okazję udać się z nim na przejażdżkę (jako pasażer) i natychmiast chwyciłem bakcyla. Trzy miesiące później miałem już prawo jazdy w kieszeni, a do kolejnych dwóch miesiącach udałem się w swoją pierwszą zagraniczną wyprawę.

Spotykamy się z Damianem na różnego rodzaju zlotach i nadal utrzymujemy kontakt. Możliwość zrobienia prawa jazdy kat. A2 otworzyła mi okno na świat. Życzę każdemu, aby odnalazł swoją pasję i czerpał z niej tyle satysfakcji, co ja.