You are currently viewing Pyszny catering okolicznościowy

Pyszny catering okolicznościowy

Moja córka zażyczyła sobie urodziny w plenerze. Nie mogłam jej odmówić, w końcu to osiemnaste urodziny, więc musiały być obchodzone bardzo hucznie. Córka poprosiła o zabawę na dużym placu parkowym. Miały być różne atrakcje, na przykład wróżka i kosmetyczka robiąca manicure. Wszystko sobie dokładnie przemyślała.

Zamawianie urodzinowego cateringu

catering okolicznościowy bydgoszczSprawę posiłków córka zostawiła dla mnie. Ona wraz z grupą najbliższych przyjaciółek wiecznie była na diecie, więc nie wiedziała, co zamówić. Moją uwagę przykuł catering okolicznościowy bydgoszcz, który reklamował się najlepszymi posiłkami i konkurencyjnymi cenami. Postanowiłam przejechać się do nich i zobaczyć menu. Na początek zapytałam, czy można liczyć na jakieś dietetyczne dania dla nastolatek na diecie. odparli, że mogą nawet ciasto z buraka i marchewki zrobić, więc oczywiście je zamówiłam. Poza tym, chude mięso w postaci potrawki z kurczaka. Najbardziej delikatne jakie mogło być. Do tego pieczywo pełnoziarniste do przegryzienia i ogóreczki korniszony. Z dań dla dorosłych i dla mężczyzn nie dla diecie postanowiłam wziąć jakieś kotlety zapiekane z serem, makaron spaghetti z mięsem mielonym i sosem bolognese, sałatkę cezar i kilka innych. Oczywiście musiały być też smaczne surówki. Wzięłam też zrazy, bo chyba każdy je lubi i kilka innych potraw i dodatków, typu ziemniaki, frytki i tak dalej. Catering dojechał przed czasem, żeby zdążyć się ze wszystkim rozłożyć i bardzo mi się to spodobało.

Okazało się, że faktycznie musiałam wybrać dobry catering, bo całe jedzenie bardzo szybko zniknęło, a zamówiłam naprawdę duże porcje. Wszyscy zachwalali jedzenie i pytali skąd wzięłam tak dobre potrawy. jak widać znam się jeszcze na organizacji imprez, a przynajmniej na załatwieniu dobrego jedzenia.