You are currently viewing Nauka języków obcych w Katowicach

Nauka języków obcych w Katowicach

 

Jakiś czas temu ukończyłam filologię angielską i bałkanistykę. Zawsze lubiłam uczyć się języków, żeby móc porozumiewać się z ludźmi z innych krajów i kultur. Nigdy nie miałam dosyć. W niczym innym nie byłam tak dobra. Jednak to mi nie wystarczało i postanowiłam uczyć się dalej.

Zamiłowanie do nauki języków

szkoła języków obcych znajdująca sie w KatowicachMoja miłość do języków obcych byłą tak duża, że potrafiłam uczyć się kilku języków na raz sama w domu. Jednak żeby osiągać lepsze efekty potrzebna mi była szkoła języków obcych znajdująca sie w Katowicach do której się zapisałam. Tym razem postanowiłam nauczyć się języka niemieckiego. W końcu Niemcy, to nasi sąsiedzi i zawsze się przyda, żeby móc się z nimi dogadać. Do Berlina mam niedaleko, więc mogłabym jeździć sobie na wycieczki i poznawać nowych ludzi. Na kursie było kilka osób w moim wieku, jednak one uczyły się po to, by poprawić swoje oceny w szkole. Ja nigdy nie miałam języka niemieckiego i wielka szkoda. Bo na pewno teraz miałabym łatwiej. A tak to musiałam zacząć od podstaw. Jednak nie miałam się czym martwić, bo na takich szkoleniach nauka szła ekspresowo. Bardzo szybko się uczyłam, przekazywali nam wiedzę w taki sposób, że wszystko łatwo przyswajaliśmy. Podobały mi się zajęcia, lektorzy byli super.

Mogę uznać mój pomysł na naukę niemieckiego w szkole językowej za bardzo udany. Mili i radośni lektorzy każdego dnia uczyli nas czegoś nowego. Szybko wpajali wiedzę i teraz już wiem, że dobrze zrobiłam decydując się na kurs, a nie na naukę własną w domu. Tak to zawsze więcej materiału opanowałam.